niedziela, 11 kwietnia 2010

ZMIERZCH

Stephenie Meyer - Zmierzch

Wg opisu wydawcy: " ... Zmierzch to porywająca opowieść, łącząca cechy horroru, romansu i powieści o dojrzewaniu. Jej bohaterka, siedemnastoletnia Isabella Swan, przeprowadza się do ponurego miasteczka w deszczowym stanie Washington, gdzie spotyka tajemniczego, niezwykle przystojnego Edwarda Cullena. Chłopak ma nadludzkie zdolności - nie można mu się oprzeć, ale i nie można go przejrzeć. Bella usiłuje poznać jego mroczne sekrety, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo. Już niedługo może nie być odwrotu ... " 414 str.P.S.
MALAGOSIA, AGABRATZ, MINIMYSZ, EVE-JANK
mimo sprzecznych opini, oświadczam, że książkę przeczytałam jednym tchem i zamierzam przeczytać następne części.

7 komentarzy:

MalaGosia:) pisze...

przeczytałam wszystkie części:)świetna książka od niej zaczęła się moja miłość do wampirów;)

agabratz pisze...

Też przecztałam wszystkie jednym tchem! Zasada numer1 : najpierw ksiązki potem filmy!
Polecam!

minimysz pisze...

Nie rozumiem popularności tej i pozostałych książek z serii. W moim odczuciu są one kiepskie warsztatowo i kompletnie nieprzemyślane.

agabratz pisze...

minimysz-to jest książka dla fanu i kasy...nie musi byc przemyslana...

minimysz pisze...

Jak dla mnie musi, bo jako miłośniczka książek nie umiem czerpać przyjemności ze źle napisanego, nieprzemyślanego "dzieła". Wiem, moje podejście jest mało popularne...

eve-jank pisze...

nie czytałam ,a zapowiada się ciekawie-pozdrawiam

Ange135 pisze...

Ja też wszystkie przeczytałam. A właściwie wysłuchałam w postaci audiobooka. :) Bardzo mi się podobały, ale najbardziej 4 część. Doszłam też do wniosku, że ta Autorka mogłaby założyć sobie niezłą sektę, bo potrafi przekonać do wielu rzeczy. A tak na poważnie, to pomimo krytyki i tak się cieszę, że trafiłam na tą sagę, bo jest napisana lekko i przyjemnie. :)