niedziela, 21 sierpnia 2011

GRANICE SZALEŃSTWA

Alex Kava - Granice szaleństwa

Wg opisu wydawcy: " ... W grobowej ciszy opuszczonego kamieniołomu w Connecticut ktoś ukrywa swoje brudne tajemnice, które odsłaniają głębie ludzkiej deprawacji. Tajemnice, które przypadkiem w końcu wychodzą na jaw.
Agentka specjalna Maggie O'Dell właśnie miała rozpocząć zasłużone wakacje, kiedy dostała telefon od swojej przyjaciółki, psycholog Gwen Patterson. Jedna z pacjentek pani doktor, niejaka Joan Begley, zaginęła podczas podróży do Connecticut. Czy Maggie mogłaby wyjaśnić, co sie stało z Joan?
Maggie początkowo lekceważy niepokój przyjaciółki. Kiedy jednak w kamieniołomie w Connecticut przypadkowo zostaje odkopana beczka ze zwłokami kobiety, agentka postanawia sprawdzić, czy istnieje związek między zniknięciem pacjentki Gwen Patterson a koszmarnym znaleziskiem. Wkrótce okazuje się, że w opuszczonym kamieniołomie jest więcej beczek z ludzkimi zwłokami.
Maggie O'Dell już wie: po raz kolejny ma do czynienia z seryjnym mordercą. Mordercą, który wybiera swe ofiary według pewnego przerażającego klucza. Czy to odkrycie pozwoli znaleźć odpowiedź na pytanie, kim jest okrutny psychopata? Czy doprowadzi do odnalezienia Joan Begley, której los pozostaje nieznany? ... "


P.S
JUTA anioł jest bardziej ALICJI11
niż mój, moje tylko wykonanie, ale myślę, że ALICJA nie byłaby przeciwna, więc odgapiaj sobie. A twoje sznurki są piękne.
MALAALA no tak, trochę to groźnie brzmi, ale dobra autorka i książka...też.
EVE-JANK witam w klubie.
JOANNA miło mi. Dziękuje.

4 komentarze:

juta pisze...

Po tym jak przepięknych prac naoglądałam się TU nie wiem czy wypada mi zaprosić Cię do oglądania moich sznurków?
Bardzo spodobał mi się Twój anioł.Czy mogłabym go "odgapiając" zrobić ze sznurka?
Pozdrawiam i zaryzykuję zaproszeniem:))))

malaala pisze...

Brrrr trochę grozy !!!

eve-jank pisze...

Świetnie się zapowiada. Muszę koniecznie przeczytać, moje klimaty. dzięki za polecenie-pozdrawiam

joanna:) pisze...

Cudne rzeczy tworzysz.
Pozdrawiam.