czwartek, 6 lutego 2014

POKER Z REKINEM

Daria Doncowa - Poker z rekinem

Wg wydawcy:  " ...Drugi tom z cyklu powieści kryminalnych Darii Doncowej, którego bohaterką jest detektyw amator Eulampia Romanowa. Pewnego dnia Eulampia odbiera zagadkowy telefon od jakiejś kobiety, która wzywa pomocy. Bez namysłu rusza do mieszkania nieznajomej, ale pod wskazanym adresem znajduje już zwłoki kobiety. W popłochu opuszcza miejsce zbrodni, obawiając się, że może zostać oskarżona o morderstwo. Głównym podejrzanym zostaje syn znanego reżysera filmowego. Ten wynajmuje Eulampię jako detektywa i prosi o pomoc dla syna. 
Jednak wcześniej Eulampia podjęła się rozwikłania sprawy nagłego zniknięcia młodej żony pewnego biznesmena. Rusza tropem wcześniejszych kontaktów zaginionej i odkrywa nieznane fakty z jej życia. Wkrótce okazuje się, że obydwa wątki jej prywatnego śledztwa mają sporo zbieżnych punktów i kryją w sobie wiele tajemnic...."  301 str.1 komentarz:

darakw pisze...

Lubię Doncową, przeczytałam z 15 tomów w oryginale. Jest otwarta i prosta, i udowadnia, że kobieta wcale nie musi być głupsza od mężczyzn :)