PALINDROM

Stuart Woods - Palindrom

Wg wydawcy: " ...
Rajska wyspa u wybrzeży Georgii, Liz Barwick, fotoreporterka z Atlanty, kryje się tu przed brutalnym mężem. Wkrótce znajduje przyjaźń i miłość. Idylla nie trwa jednak długo. Mąż uparcie jej szuka. Dwaj przyjaciele, którzy znali jej miejsce pobytu, zostają zamordowani. A przerażona Liz uświadamia sobie, że nie ma dokąd uciec ...
Niezrównany mistrz dynamicznej akcji i napięcia Stuart Woods to jeden z najpopularniejszych pisarzy świata. Jego powieści sensacyjne zajmują wysokie miejsca na listach bestsellerów. Były pilot amerykańskich sił powietrznych, zadebiutował powieścią Szeryfowie. Nagrodzona prestiżową Edgar Award książka została sfilmowana jako serial telewizyjny z Charltonem Hestonem. Od tej chwili datuje się międzynarodowa popularność Woodsa, który jest wymieniany obok Ludluma i Morrella. Jego thrillery Palindrom, Propozycja nie do odrzucenia, Zerwany układ, Krąg Strachu zostały uznane za klasykę gatunku. Pasjonująca intryga, zaskakujący suspens godny Alfreda Hitchcocka i poczucie humoru zapewniają Woodsowi stałe miejsce w światowej czołówce autorów powieści sensacyjnych. ... "


P.S.
MONOTEMA, jakiś czas temu też przerabiałam lit. skandynawską..

Komentarze

monotema pisze…
Lubię autorów z poczuciem humoru i dystansem do świata, ale tego autora nie znam. Na razie pastwi się nade mną Stieg Larsson. Literatura skandynawska jak zawsze mocno mroczna.

Popularne posty