GNIAZDO SZERSZENI

Patricia Cornwell - Gniazdo szerszeni

Wg wydawcy: " ... Wymagająca i stanowcza Judy Hammer jest szefową policji w Charlotte, rozwijającym się centrum bankowo-przemysłowym w Karolinie Północnej. Nie wszyscy akceptują fakt, że kobieta zajmuje stanowisko tradycyjnie przeznaczone dla mężczyzn. Burmistrz Search wolałby zamiast niej ugodowego funkcjonariusza, którym łatwiej byłoby manipulować. Judy musi się zmagać nie tylko z przestępcami, lecz również z uległymi wobec lokalnych notabli władzami miasta, napastliwą prasą i nielojalnymi pracownikami. Pojawiają się także kłopoty rodzinne. Ale wszystkie problemy muszą odejść na dalszy plan, gdy nieuchwytny psychopata, nazywany przez dziennikarzy "Czarna Wdowa", zaczyna mordować przyjeżdżających do miasta biznesmenów ... "
P.S
ROMA dziękuję za zaproszenie na Candy.
JADZIA na pewno skorzystam z polecenia.

Komentarze

ROMA pisze…
W tym całym poświątecznym rozleniwieniu przyda się jakiś ekscytujący bodziec - chyba przeczytam! Pozdrawiam i zapraszam do mnie na CANDY: roma-dobrenaspleen.blogspot.com
Jadzia pisze…
Bardzo lubię kryminały P Cornwell. Przeczytałam całą serię jej książek w których główna bohaterka to pani patolog. Polecam. Pozdrawiam.

Popularne posty